Akrilik Mutfak Kullanımı

Akrilik mutfak tezgahları gözeneksiz yüzey malzemesi olup , mutfak tezgahı ve diğer tüm akrilik yüzey uygulamalarında kimyasal bir çok lekelere karşı koyabilen, kolay temizlenebilir, dayanıklı, yenilenebilir ve tamir edilebilir özelliklere sahiptir. Yoğun kullanım ile birlikte oluşabilecek olan çizikler güzelliğini ve renk bütünlüğünü bozmadan kolayca giderilebilir.

Hijyeniktir, Leke Tutmaz
Akrilik, gözeneksiz yüzeyi ve derzsiz birleşimi sayesinde kolay temizlenir, bakteri oluşumuna izin vermez. Akrilik, deterjanlı su ve bez yardımıyla kolayca temizlenebilir.

Dekoratif ve Yaratıcılığa Açıktır
Akrilik, zengin renk ve doku seçeneğine sahiptir. Isıyla şekil verilebildiğinden tasarımcılara sonsuz özgürlük sağlar. Akrilik, çok özel renk ve doku seçeneklerinin yanı sıra; ahşap, metal, seramik gibi diğer malzemelerle de uyum sağlayarak yaşanılan mekanlara değer katar.

Kullanışlıdır
Akrilik, ipeksi bir yüzeye sahiptir. İlk bakışta dokunma isteği uyandırır. Darbe , termal şok ve kimyasallara karşı direnci ise kullanımda rahatlık sağlar. Homojendir delamine olmaz. Üzerinde oluşabilecek ağır leke, çizik ve yanık izleri, basit bir zımpara işlemi ile onarılabilir.

Yanmaz
Akrilik çok özel bir malzemedir. Yüzeyinde mum veya sigara unutulsa bile yanmaz. Olası yanık lekeleri ise kolaylıkla giderilebilir.

Kolay İşlenir
Akrilik, standart ahşap işleme makinaları ile işlenir. Kesmesi kolaydır, ısıyla şekil verilir. Derzsiz olarak birleştirildiğinden tasarım ve uygulamacılara sonsuz detay çözümleri sağlar.

Çevre Dostudur
Bileşimindeki akrilik ve doğal mineraller çevre dostudur. Hiçbir şekilde sağlığa zararlı olmadığı gibi bileşimindeki hammaddeler sağlık alanında kullanılmaktadır.

AKRİLİK TEZGAH, AKRİLİK TEZGAH ANKARA, Akrilik Tezgah, Akrilik Tezgah Ankara, Akrilik Mutfak Tezgahı, Akrilik Banyo Tezgahı, Ankara Akrilik Tezgah, Tezgah Akrilik

akrilik tezgah, Akrilik Tezgah Ankara, akrilik mutfak, akrilik mutfak tezgahı, akrilik tezgah fiyatları, akrilik tezgah fiyatı, mutfak tezgah, mutfak tezgahı ankara, corian tezgah, lg tezgah, corian renkler, corian tezgah tiyatları, akrilik yüzeyler, banyo tezgahı, corian mutfak, corian lavabo, Hanex, Lc, H, macs, Montelli, corian, dupont, tristone, getapol, monarti, koryan tezgah, montelli tezgah, corian tezgah, hanex tezgah, lg akrilik tezgah, getapol tezgah, arge, arge akrilik, akrilik mutfak, akrilik mutfak fiyatları, akrilik fiyatları,

akrilik tezgah,akrilik mutfak,Akrilik Tezgah,Akrilik Tezgah Ankara,Akrilik Mutfak Ankara,mutfak tezgah,mutfak tezgah ankara,Akrilik Tezgah,Akrilik Tezgah Fiyatları,Mutfak Tezgahları,Ankara Mutfak Tezgahları,Renkler,Hanex,Hanex Renkleri,Hanextr,Lg Tezgah,Tristone Tezgah,Corian Tezgah,Akrilik Tezgah,Akrilik Mutfak Dolabı,Koryan,Tristone,Hanex,Birim Fiyat,Akrilik,Akrilik,Arcylic,Acrylic Desing,Akrilik Tasarım,Mobilya Dekorasyon,Akrilik Mobilya,Mobilya,Dekorasyon,Mutfak,Tezgah,Mutfak Tezgahı,Ankara Siteler,Mobilya Siteler,Ankara Akrilik,Akrilik Corian,Akrilik Labaratuar Tezgahları, Labaratuar Tezgahları, Tezgahları,Akrilik Banyo,