Kurumsal

Akrilik Tezgah konusunda hizmet veren SERRA AKRİLİK TASARIM ve DEKORASYON, gerek yılların getirdiği deneyim ve tecrübe, gerek ürün çeşitliliği, gerekse kalite anlayışı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile akrilik tezgah konusunda tüm Türkiye’ye ürün ve hizmet üretmektedir.

Akrilik tezgah, akrilik mutfak tezgahları, akrilik banyo tezgahları, akrilik duş tekneleri, akrilik vezne bankoları, akrilik cafe bankoları , akrilik bar ve danışma bankoları, akrilik küvet kaplamaları, akrilik hastane ve labaratuar tezgahları,akrilik  fastfood bankoları, akrilik kuaför tezgahları, akrilik merdiven basamakları, cnc uygulamalı dekoratif panolar, akrilik masa imalatı uygulaması ve satışı yapmaktadır.

Hijyen, estetik ve konforu birleştiren firmamız, günümüzde çok sık kullanılan akrilik tezgahların birbirinden farklı renk seçenekleri ile hayallerinizi gerçeğe dönüştürmektedir. SERRA AKRİLİK TASARIM ve DEKORASYON, kaliteli hizmet, kaliteli ürün ve kaliteli işçilikten ödün vermeden siz değerli müşterilerine en iyi çözümleri üretmektedir.

Dupont Corian

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 indir                    

                                                                                     

                                                

Hanex

LG Hi-Macs

 

tristone-logo

 

 

 

Quality

 

 

 

 

 

AKRİLİK TEZGAH,AKRİLİK TEZGAH ANKARA,Akrilik Tezgah,Akrilik Tezgah Ankara,Akrilik Mutfak Tezgahı,Akrilik Banyo Tezgahı,Ankara Akrilik Tezgah,Tezgah Akrilik,akrilik tezgah ankara,#q=akrilik+tezgah+ankara,akrilik tezgah, akrilik mutfak,Akrilik Tezgah Ankara, Akrilik Mutfak Ankara, hanex renkler, corian renkler,lg himacs renkler,montelli renkler,getapol renkler,samsung staron renkler